Dne 13. 4. 2021 od 12:00 z technických důvodů zavřeny provozovny v Brně i Praze.

Topení

V naši nabídce najdete energeticky úsporná čerpadla pro cirkulaci horké nebo studené vody. Hlavní výhodou energeticky úsporných teplovodních čerpadel je jejich zařazení do třídy energetické účinnosti A. V porovnání s neregulovanými oběhovými čerpadly mohou některá naše čerpadla dosáhnout až 80% úspory elektrické energie.

Vzhledem k faktu, že topná soustava rodinného domu má na svědomí až 78% roční spotřeby elektrické energie, se výměna čerpadla za ekonomicky úsporné se vyplatí již v první sezóně a díky výhodné pořizovací ceně je amortizace všech nákladů velmi rychlá.
Úspor je také dosahováno díky automatickému přizpůsobení výkonu. Provoz čerpadla na plné otáčky je totiž nezbytný jen v minimální části jeho denního provozu cca 5-7 %. Regulace také zajišťuje hladký rozběh čerpadla a snižuje zároveň počet cyklů zapnutí/vypnutí, čímž zmenšuje mechanické zatížené a opotřebení jednotlivých jeho částí. Čerpadlo s automatickou regulací tak pracuje s maximální účinností a v optimálním režimu.
Nabízíme oběhová čerpadla o výtlaku 1,1 až 13 m s maximálním průtokem 0,5 až 80 m3 za hodinu. Topná soustava rodinného domu má na svědomí až 78% roční spotřeby elektrické energie.
Samozřejmostí je také snadná instalace, bezúdržbový provoz zařízení, nízká úroveň hluku a spolehlivost čerpadel. Ovládání vám usnadní uživatelsky přívětivý ovládací panel s řadou užitečných funkcí.
Pokud si nevíte rady a máte dotaz k oběhovým čerpadlům, využijte naší bezplatné infolinky na čísle 800 100 763 nebo napište na pumpa@pumpa.cz. Rádi vám poradíme a vybereme takové čerpadlo, které by splňovalo vaše potřeby a požadavky.

Výrobce