Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 11.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč a na vybrané produkty LEO

Topení

V naši nabídce najdete energeticky úsporná čerpadla pro cirkulaci horké nebo studené vody. Hlavní výhodou energeticky úsporných teplovodních čerpadel je jejich zařazení do třídy energetické účinnosti A. V porovnání s neregulovanými oběhovými čerpadly mohou některá naše čerpadla dosáhnout až 80% úspory elektrické energie.

Vzhledem k faktu, že topná soustava rodinného domu má na svědomí až 78% roční spotřeby elektrické energie, se výměna čerpadla za ekonomicky úsporné se vyplatí již v první sezóně a díky výhodné pořizovací ceně je amortizace všech nákladů velmi rychlá.
Úspor je také dosahováno díky automatickému přizpůsobení výkonu. Provoz čerpadla na plné otáčky je totiž nezbytný jen v minimální části jeho denního provozu cca 5-7 %. Regulace také zajišťuje hladký rozběh čerpadla a snižuje zároveň počet cyklů zapnutí/vypnutí, čímž zmenšuje mechanické zatížené a opotřebení jednotlivých jeho částí. Čerpadlo s automatickou regulací tak pracuje s maximální účinností a v optimálním režimu.
Nabízíme oběhová čerpadla o výtlaku 1,1 až 13 m s maximálním průtokem 0,5 až 80 m3 za hodinu. Topná soustava rodinného domu má na svědomí až 78% roční spotřeby elektrické energie.
Samozřejmostí je také snadná instalace, bezúdržbový provoz zařízení, nízká úroveň hluku a spolehlivost čerpadel. Ovládání vám usnadní uživatelsky přívětivý ovládací panel s řadou užitečných funkcí.
Pokud si nevíte rady a máte dotaz k oběhovým čerpadlům, využijte naší bezplatné infolinky na čísle 800 100 763 nebo napište na pumpa@pumpa.cz. Rádi vám poradíme a vybereme takové čerpadlo, které by splňovalo vaše potřeby a požadavky.

Výrobce