Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 11.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč a na vybrané produkty LEO

Technické zařízení budov

Dodáváme čerpací techniku pro TZB

Naše 28. letá zkušenost a stabilní odborné zázemí nás opravňuje ke kvalitnímu a zodpovědnému poskytování služeb v oblasti dodávek komponentů pro technické zařízení budov.


Hlavní specializací jsou především dodávky čerpací techniky, návrhy řešení a následná servisní činnost. Také dodávky armatur, armatur s pohony, expanzní systémy a zboží určené pro měření a regulaci.


Spolupráce s renomovanými a ověřenými dodavateli nám umožňuje nabídnout našim obchodním partnerům zboží v nadstandardní kvalitě a odpovídající služby s přidanou technickou hodnotou.

PUMPA, a.s   PUMPA, a.s