Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 11.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč a na vybrané produkty LEO

Skupina PUMPA

Do skupiny PUMPA zahrnujeme tyto společnosti: PUMPA a.s., PUMPA nemovitosti, a.s. a dceřinou společnost AQUA - STYL spol. s r.o.

Společnost PUMPA byla založena jako PUMPA spol. s r.o. v roce 1991. Na počátku roku 1998 došlo ke změně právní formy Společnosti na akciovou společnost. Společnost je stálým členem Asociace odborných velkoobchodů a Obchodní a hospodářské komory.  Díky vysoké specializaci jsme se v prodeji čerpadel dostali na špičku prodejců čerpací techniky. Náš sortiment neustále rozřišujeme, abychom se co nejvíce přiblížili požadavkům našich zákazníků. Jsme významným dovozcem čerpadel a dalšího sortimentu ze zahraničí. Mezi přední dodavatele patří významní výrobci čerpadel a čerpací techniky Calpeda, CIMM, Franklin Electric, Global Water Solutions, LEO ad. Kompletní přehled výrobců, pro které máme výhradní zastoupení v ČR najdete zde. 

Společnost PUMPA nemovitosti vznikla rozdělením odštěpením ze Společnosti PUMPA v roce 2011. Předmětem činnosti Společnosti je zejména pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Společnost AQUA - STYL soustřeďuje svou činnost do oblastí energetiky, vodního hospodářství, servisu a oprav čerpadel, strojní výroby a investičních celků. Více informací o společnosti najdete na webových stránkách http://www.aqua-styl.cz/.

Skupina se rozhodla zavést tzv. Etický program, jehož účelem je zajistit v rámci Skupiny dodržování právních a etických norem, resp. vnitřních předpisů. Základem programu je Etický kodex, ke stažení níže.

Etický kodex Pumpa (PDF 262 kB)