0d pondělí 21.6.2021 spouštíme nový web.

Skupina PUMPA

Do skupiny PUMPA zahrnujeme tyto společnosti: PUMPA a.s., PUMPA nemovitosti, a.s. a dceřinou společnost AQUA - STYL spol. s r.o.

Společnost PUMPA byla založena jako PUMPA spol. s r.o. v roce 1991. Na počátku roku 1998 došlo ke změně právní formy Společnosti na akciovou společnost. Společnost je stálým členem Asociace odborných velkoobchodů a Obchodní a hospodářské komory.  Díky vysoké specializaci jsme se v prodeji čerpadel dostali na špičku prodejců čerpací techniky. Náš sortiment neustále rozřišujeme, abychom se co nejvíce přiblížili požadavkům našich zákazníků. Jsme významným dovozcem čerpadel a dalšího sortimentu ze zahraničí. Mezi přední dodavatele patří významní výrobci čerpadel a čerpací techniky Calpeda, CIMM, Franklin Electric, Global Water Solutions, LEO ad. Kompletní přehled výrobců, pro které máme výhradní zastoupení v ČR najdete zde. 

Společnost PUMPA nemovitosti vznikla rozdělením odštěpením ze Společnosti PUMPA v roce 2011. Předmětem činnosti Společnosti je zejména pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Společnost AQUA - STYL soustřeďuje svou činnost do oblastí energetiky, vodního hospodářství, servisu a oprav čerpadel, strojní výroby a investičních celků. Více informací o společnosti najdete na webových stránkách http://www.aqua-styl.cz/.

Skupina se rozhodla zavést tzv. Etický program, jehož účelem je zajistit v rámci Skupiny dodržování právních a etických norem, resp. vnitřních předpisů. Základem programu je Etický kodex, ke stažení níže.

Etický kodex Pumpa (PDF 262 kB)