Dne 13. 4. 2021 od 12:00 z technických důvodů zavřeny provozovny v Brně i Praze.

Řídící a ovládací systémy

Mezi řídící a ovládací systémy řadíme např. tlakové spínačepresscontroly, frekvenční měniče, rozvaděče, plovákové spínače, motorové spouštěče, spínací skříně a snímače stavu hladiny. Nabízíme řešení od předních výrobců.
Tlakové spínače patří mezi základní součásti domácích vodáren. Domácí vodárně při poklesu tlaku vyšlou signál, aby zapnula elektromotor čerpadla a dorovnala tlak do maximální hodnoty. Tlakové spínače je možné vybírat dle hodnoty požadovaného vypínacího a zapínacího tlaku.

Frekvenční měniče nabízí moderní a komfortní řešení pro automatický provoz čerpadel s regulací na konstantní tlak. Použitím frekvenčního měniče dosáhnete nižší energetické náročnosti systému a zajistíte si komfortní dodávku vody při konstantním tlaku.


Tlaková řídící jednotka nebo-li Presscontrol je tlakový spínač se zabudovanou ochranou proti chodu na sucho. Některé tlakové řídící jednotky jsou vybaveny funkcí automatického resetování a odloženého automatického spuštění. Používá se pro automatické řízení čerpadla. Určené pro domácí vodárny, zahrady a zavlažování.

Plovákové spínače slouží ke hlídání úrovně hladiny a pro stabilizaci přítoku vody. Plovákový spínač je výškově nastavitelný a jeho montáž hravě zvládne i laik. Nabízíme v různých délkách.

Pravidelně vám přinášíme speciální nabídky, v rámci kterých můžete zakoupit řídící a ovládací systémy za akční ceny.

Pokud si nevíte rady a máte dotaz k řídícím a ovládacím systémům, využijte naší bezplatné infolinky na čísle 800 100 763 nebo napište na pumpa@pumpa.cz. Rádi vám poradíme a vybereme takové řešení, které bude splňovat vaše potřeby a požadavky.

Výrobce
strana: 1
strana: 1