Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 11.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč a na vybrané produkty LEO

Retenční nádrže na dešťovou vodu

Nejvhodnějším řešením pro celoroční zachycování dešťové vody je plastová retenční nádrž umístěná pod zemí. Nádrže na dešťovou vodu Elbi jsou italské výroby a představují ideální a spolehlivé řešení pro akumulaci dešťovky a její využití pro závlahu zahrady nebo pro její užitkové využití v domácnosti.  Vyberte si z velikostí od 1000 l až po 10 000 l a pokud potřebujete nádrž větší, můžete využít prodloužení k nádržím a jednotlivé nádrže nakombinovat do požadované velikosti.

Jakou velikost nádrže vybrat?

Velikost volte podle velikosti plochy střechy (celkové odvodňované plochy), ze které budete dešťovou vodu svádět a vydatnosti srážek ve vaší lokalitě. 

S velikostí nádrže vám rádi poradíme, napište nám na pumpa@pumpa.cz. Pro základní představu je možné využít kalkulačky v rámci dotačního programu Dešťovka.

Výrobce