Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 11.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč a na vybrané produkty LEO

Registrace uživatele

 - takto označené údaje jsou povinné

(nezapomeňte vyplnit jste-li plátci DPH)
 
Kontaktní údaje
(při nákupu za firmu nebude uvedeno na faktuře) required
: (při nákupu za firmu nebude uvedeno na faktuře) required
: required
: required
: required
: required
: (pro potvrzení objednávky) required
: required
:
 
 
Přihlašovací údaje
required
required
 
 
 

Vaše údaje zadané do registračního formuláře nebo kdykoliv později do zákaznického účtu budou zpracovány zejména za účelem založení a vedení Vašeho uživatelského účtu, zpracování Vašich objednávek, dodání Vámi objednaného zboží a služeb a případně k dalším účelům v souladu s našimi Zásadami zpracování osobních údajů. Před odesláním registračního formuláře se, prosíme, s těmito zásadami seznamte. Dozvíte se v nich podrobnosti o zpracování Vašich osobních údajů ze strany naší společnosti.