Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 1.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 

Půjčovna

Servisní středisko BRNO Vám nabízí k zapůjčení různé druhy kalových čerpadel včetně drobného příslušenství. Rádi Vám poradíme, které čerpadlo je pro Vás a Vaši aplikaci vhodné. Jsme tu jak pro právnické, tak i fyzické osoby.

Co potřebuji k zapůjčení?

Pro fyzické osoby

  • občanský průkaz
  • druhý doklad (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list)

Pro právnické osoby

  • výpis z obchodního rejstříku
  • občanský průkaz
  • druhý doklad (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list)

Na jak dlouho si mohu čerpadlo vypůjčit?

Po dohodě na jak dlouho potřebujete. Ale čerpadlo musí být dostupné ke kontrole nebo servisu do 24hodin od požádání majitele.

Podmínky výpůjčky

Složení kauce

při zapůjčení je nutno složit zálohu na zařízení od 1.000,-Kč do 10.000,-Kč bez DPH v závislosti na typu půjčovaného zařízení. Tato záloha je vratná při navrácení vypůjčeného zařízení. Kauce slouží k pokrytí nákladů spojených s nedodržením obchodních podmínek, ne k započtení pronájmu

Zaplacení pronájmu

Při vrácení zapůjčeného čerpadla uhrazení částky zápůjčného ve výši dle typu zařízení od 250,-Kč do 1.000,-Kč bez DPH za každých započatých 24 hodin

Poznámka: Pro čerpadla půjčené v pátek po 12:00 hod a vrácené v pondělí do 9:00 je účtována sazba za dva dny.

Vrácení čerpadel

  • vrácení max do 9:00 následujícího dne. Při nedodržení bude účtováno dalších 24 hodin.
  • při vrácení znečištěného čerpadla poplatek za čištění 500,-Kč bez DPH

Půjčovna čerpadel (PDF 157 kB)