Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 1.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 

Prodejny PUMPA

Prodejny Pumpa najdete v BrněPraze. Partnerskou prodejnu Pumpa máme ve Strakonicích. Na prodejnách přímo zakoupíte vybrané zboží z našeho sortimentu bez předchozí objednávky. Součástí areálu Pumpa, a.s. v Brně je sklad, ze kterého vám zboží rovnou vyskladníme.

Zboží objednané přes e-shop lze vyzvednout pouze v Praze nebo v Brně.

K dispozici je vám zkušená obsluha a poradce pro optimální výběr vámi požadovaného zboží. Část produktů je vystavena přímo v prodejnách, můžete si je tak blíže prohlédnout.

Na prodejnách můžete platit v hotovostiplatebními kartami Visa a MasterCard. Prodejny jsou bezbariérovézaparkovat můžete bezplatně přímo před budovou na místech vyhrazených pro zákazníky.
Více o prodejnách a jak se k nám dostanete: