Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 11.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč a na vybrané produkty LEO

Domácí vodárny

Domácí vodárna je zařízení, které slouží k zásobování pitnou vodou. Vodárny najdou své využití v rodinných domech, chalupách či na chatách - všude tam kde je v blízkosti studna či vrt s vodou, kterou je potřeba dostat do objektu. Domácí vodárna je poměrně složitý přístroj skládající se z několika částí jako jsou čerpadla, tlakový spínač, ovládací jednotky, frekvenční měniče, zpětné klapky nebo tlakoměr.

Domácí vodárnu si je možné nechat sestavit z jednotlivých částí případně si koupit sestavenou od výrobce. Nejlepší volbou jsou automatické vodárny, kdy ke spuštění dochází při poklesu tlaku vody pod nastavenou hodnotu. V naši nabídce najdete domácí vodárny s tlakovou nádobou, kompaktní automaty, domácí vodárny s ponorným čerpadlem a domácí vodárny s frekvenčním měničem.
Pravidelně vám přinášíme speciální nabídky, v rámci kterých můžete zakoupit domácí vodárny za akční ceny.

Jak vybrat domácí vodárnu?
Pro správnou volbu domácí vodárny je třeba si zodpovědět několik otázek:
Odkud vodu chcete čerpat?
Jak často chcete vodu čerpat?
Jaké množství vody chcete čerpat?
Bližší informace k výběru vodárny najdete v sekci Pořizujeme vodárnu.

Více o tom, jak funguje domácí vodárna a jak zajistit bezproblémový chod zjistíte v našem online průvodci.

Výrobce
strana: 1
strana: 1