Vážení zákazníci, provoz obchodu a servisu probíhá bezproblémově a plynule. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky. I nadále můžete nakupovat přes e-shop, zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Areál je otevřen pro firmy, živnostníky a výdej objednávek z e-shopu. Na osobní vyzvednutí se předem domluvte na tel. 272 011 617 (Praha) nebo 548 422 691 (Brno).

Omezený provoz se týká uzavření prodejen v Brně a Praze do 1.4.2020 do 6:00 hod. a zkrácení otevírací doby centrály v Brně do 16:00.

V případě dotazů jsme tu pro vás - tel: 800 100 763, pumpa@pumpa.cz.

 

Čerpadla ruční

Ruční pumpy naleznou využití zejména u chat, rodinných domů a na zahradách. V nabídce máme kvalitní ruční pumpy od českého výrobce Kovoplast. Zdrojem vody pro ruční pumpu může být vrt či studna. Výhodou je, že pumpa snese i mírně znečištěnou vodu.Ruční pumpy na vodu jsou většinou kovové přístroje sloužící k čerpání vody na povrch vrtu či studny. Můžete je použít jak na čistou, tak na mírně znečištěnou vodu. Ruční pumpy se nejčastěji používají do sedmimetrových hloubek. Pumpy jsou hojně rozšířené zejména na vesnicích, chalupách a zahradách, kde zajišťují přísun vody z vrtaných, kopaných i ražených studní.

Pumpy na vodu mají nejčastěji podobu ručních či elektricky poháněných pump, které jsou stojanové nebo křídlové. Ruční pumpu je vhodné zakoupit včetně veškerého potřebného příslušenství, které je potřeba k čerpání. Mezi příslušenství patří například sací hadice, díly sloužící k propojení hadice s čerpadlem, sací koše se zpětnou klapkou či spojovací materiál atd. Ruční pumpa se obvykle umisťuje na podstavec, díky kterému se nemusíte u čerpání ohýbat. Před zimou doporučujeme ruční pumpu dostatečně zajistit proti mrazu, aby nedošlo k jejímu poškození. Více o tom, jak funguje ruční pumpa se dozvíte v našem online průvodci

Pokud si nevíte rady a máte dotaz k ručním pumpám, využijte naší bezplatné infolinky na čísle 800 100 763 nebo napište na pumpa@pumpa.cz. Rádi vám poradíme a vybereme takovou pumpu, která by splňovala vaše potřeby a požadavky.

Výrobce