0d pondělí 21.6.2021 spouštíme nový web.

Čerpadla povrchová

Povrchová čerpadla představují odstředivá čerpadla na čistou až mírně znečištěnou vodu. Povrchová čerpadla umí čerpat vodu pouze z hloubky do 8m. Z větších hloubek musíme použít čerpadlo ponorné.
V naši nabídce najdete povrchová čerpadla horizontální a vertikální.


Samonasávací povrchová čerpadla
Významným zástupcem povrchových čerpadel jsou samonasávací čerpadla. Samonasávací povrchová čerpadla jsou zejména určena pro čerpání pitné vody, nicméně použití samonasávacích čerpadel je široké, od zásobování domácností, po složitější zahradnické systémy či průmysl. Povrchové čerpadlo umožňuje čerpání vody nebo kapalin, které nejsou znečištěny většími mechanickými nečistotami.

V naši nabídce nakoupíte kvalitní samonasávací čerpadlo značky Pumpa, dále značek Grundfos, WILO, Calpeda, a dalších výrobců. Použití samonasávacích čerpadel je široké, od zásobování domácností, po složitější zahradnické systémy či průmysl. Samonasávací čerpadlo umožňuje čerpat vodu maximálně do hodnoty sací výšky.

Pravidelně vám přinášíme speciální nabídky, v rámci kterých můžete zakoupit povrchová čerpadla za akční ceny.

Pokud si nevíte rady a máte dotaz k povrchovým čerpadlům, využijte naší bezplatné infolinky na čísle 800 100 763 nebo napište na pumpa@pumpa.cz. Rádi vám poradíme a vybereme takové povrchové čerpadlo, které by splňovalo vaše potřeby a požadavky.

Výrobce
     
strana: 1
strana: 1