0d pondělí 21.6.2021 spouštíme nový web.

Čerpadla oběhová

Oběhová čerpadla se používají pro vytápění interiérů, v klimatizačních systémech či k cirkulaci teplé vody. Nejčastější využití mají oběhová čerpadla především v zimním období, kdy se zapínají topení. Ty nejkvalitnější musí vyhovovat vysokým nárokům na životnost, bezhlučný provoz, bezporuchový chod, spolehlivost a hlavně úspornost, tedy nízkou spotřebu elektrické energie.

Úsporný provoz zajišťují regulační systémy, díky kterým s kvalitním oběhovým čerpadlem ušetříte oproti tomu bez regulace až 80 % nákladů za energie. Oběhové čerpadlo by mělo být dimenzováno na provozní bod odpovídající výpočtové vnější teplotě (průsečík křivek čerpadla a potrubí). Moderní oběhová čerpadla dokáží díky čidlům sami regulovat teplotu a tím šetří životní prostředí i nižší náklady na jejich provoz.

V naši nabídce najdete oběhová čerpadla pro topení, pro cirkulaci TV a suchoběžná čerpadla.

Pravidelně vám přinášíme speciální nabídky, v rámci kterých můžete zakoupit oběhová čerpadla za akční ceny.

Pokud si nevíte rady a máte dotaz k oběhovým čerpadlům, využijte naší bezplatné infolinky na čísle 800 100 763 nebo napište na pumpa@pumpa.cz. Rádi vám poradíme a vybereme takové čerpadlo, které by splňovalo vaše potřeby a požadavky.

Výrobce
strana: 1
strana: 1