Tlakové expanzní nádoby

Tlakové nádoby CIMM

Tlakové nádoby CIMM

Výrobky CIMM mají osvědčení typu, udělené nejdůležitějšími mezinárodními certifikačními orgány. Produktová řada CIMM zahrnuje širokou škálu expanzních nádob s pevnými membránami, vyrovnávacích nádob s výměnnými membránami a tlakových nádob, určených k uspokojení různých požadavků jak pro civilní, tak i průmyslové aplikace.
Tlakové nádoby Pumpa

Tlakové nádoby Pumpa

Nabízíme tlakové expanzní nádoby Pumpa SM. Velikost nádob od 24l do 5 000l. Pracovní tlak: 10, 16 a 25 barů. Použití pro domácí vodárny, zásobník vody, zavlažovací systémy, průmyslové aplikace atd.
Expanzomaty Reflex

Expanzomaty Reflex

Expanzní nádoby Reflex N pro topné a chladicí okruhy.Tyto expanzní nádoby se vyznačují širokou škálou použitelnosti. Možnosti použití jsou od rodinného domku až po kotelny v obytných a průmyslových komplexech. Nádoby mají nevyměnitelnou membránu. Nabízíme je v objemech 8 - 1000 litrů. Expanzní nádoby Reflex S jsou určeny speciálně pro solární a topné systémy, v objemech 8 - 600 litrů.
Tlakové nádoby Global Water Solutions

Tlakové nádoby Global Water Solutions

Tlakové nádoby PressureWave nacházejí uplatnění v široké škále aplikací. Nabízíme tlakové nádoby řady PressureWave (pro domácí vodárny) a také expanzní nádoby řady HeatWave. Na řadu PressureWave a ThermoWave poskytujeme 5let záruku. www.globalwatersolutions.cz
Tlakové nerezové nádoby Joval

Tlakové nerezové nádoby Joval

Tlakové nádoby Joval jsou vyráběné z materiálu AISI304. Na všechny tyto nádoby poskytuje naše firma záruku 5 let. Tlakové nádoby s vyměnitelným vakem jsou dodávány ve vetikálním i horizontálním provedení ve velikostech od 20 do 1000 litrů pro max. tlak 8 barů. Tlakové nádoby bez vaku jsou dodávány ve vertikálním i horizontálním provedení ve velikostech od 60 do 2000 litrů pro max. tlak 8 barů.Záruka 5let.
 


Fulltextové hledání

Jazyk 

Přihlášení uživatele

Přihlašovací jméno

Heslo

Čerpadla
Infolinka 800 100 763

Zeptejte se Odběr novinek e-mailem 


 


Topinfo CMS © 2004-2018 PUMPA, a.s.

:::: domácí vodárna :::: čerpadla :::: kalové čerpadlo ::::