Průmyslová čerpadla

Stacionární čerpadla s oběžným kolem

Stacionární čerpadla s oběžným kolem

Stacionárná čerpadla jsou určena pro čerpaní čisté a mírně znečistěné vody pevnýmy částicemi do 200 mm. Velikost nečistot se liší dle typu čerpadla.
Ponorná čerpadla

Ponorná čerpadla

Ponorná čerpadla se používají pro čerpaní čisté vody, průmyslových vod, dešťové a mírně znečistěné vody o maximální velikosti nečistot 50 mm. Velikost nečistot se liší dle typu čerpadla.
Kalová čerpadla

Kalová čerpadla

Kalová čerpadla jsou vhodná pro hydraulický transport písku, štěrku, kamení, uhlí, škváry, rudy, popílku, jílu, vápenného mléka, flotačního odpadu atd., pro čerpání vysoce abrazivních směsí vody a pevných částic ne větších než 40 mm.
Objemová čerpadla

Objemová čerpadla

Objemová čerpadla jsou vhodná pro vysokotlaké hydraulické okruhy napájené emulzí voda-olej s obsahem oleje 0,4 – 5% a průmyslovou vodu.
Průmyslová čerpadla KSB

Průmyslová čerpadla KSB

Normované čerpadlo Etanorm
Horizontální, radiálně dělené, jednostupňové odstředivé čerpadlo se spirálním tělesem, s ložiskovým kozlíkem, v procesním provedení, výkony a hlavní rozměry podle EN 733.

Kalové čerpadlo Amarex KRT
Vertikální, jednostupňové, monoblokové ponorné čerpadlo s různými typy oběžných kol, pro mokrou nebo zaplavitenou instalaci v suché jímce, stacionární nebo přenosné provedení.
Přehledový katalog (PDF  4 MB)
 

 


Topinfo CMS © 2004-2018 PUMPA, a.s.

:::: domácí vodárna :::: čerpadla :::: kalové čerpadlo ::::