Kdo jsme

Firmu PUMPA spol. s r.o. jsme založili v Brně v únoru roku 1991. Ještě téhož roku jsme na Úřadu průmyslového vlastnictví přihlásili k registraci ochrannou známku PUMPA Ochranná známka PUMPA, a.s..

PUMPA, a.s PUMPA, a.s


Našim hlavním zaměřením byla montáž a servis čerpadel. V následujících letech se obchodní činnost stávala stále více dominantní a v současné době se z převážné části podílí na celkovém obratu společnosti. Díky vysoké specializaci jsme se v prodeji čerpadel dostali na špičku prodejců čerpací techniky. Tento sortiment dále rozšiřujeme, abychom se co nejvíce přiblížili požadavkům našich odběratelů. Jsme významným dovozcem čerpadel a dalšího sortimentu ze zahraničí. Mezi naše dodavatele patří významní výrobci čerpadel CALPEDA, ZENIT, SPERONI. Dnes šířka našeho sortimentu plně pokrývá požadavky většiny našich zákazníků. V tomto trendu chceme pokračovat a zajistit tak spokojenost našich obchodních partnerů.

Na počátku roku 1998 jsme přetransformovali naši společnost s ručením omezeným na akciovou společnost. Jsme stálí členové Asociace odborných velkoobchodů a Obchodní a hospodářské komory.

Od roku 2004 je naše společnost držitelem certifikátu kvality. Vroce 2010 jsme úspěšne absolvovali recertifikační audit ISO 9001/2008.

V průběhu roku 2004 naše dceřiná společnost v Ruské federaci pronikla do energetiky, speciálně do dodávek průmyslových armatur, a od té doby jsme realizovali s ruskými partnery již čtyři elektrárny.

V roce 2007 jsme zkolaudovali novou skladovou halu o výměře 1600m2, která nám umožnila rozšířit náš stávající sortiment. 

Firmu PUMPA, a.s. reprezentuje na Moravě prodejní středisko v Brně a Olomouci a kancelář v Ostravě. V Čechách je prodejní středisko v Praze.

Firma PUMPA, a.s. zajišťuje záruční a pozáruční servis včetně uvádění do provozu. Jsme autorizovaným servisem firem KSB, WILO, Grundfos a Sigma. Od listopadu roku 1996 slouží našim zákazníkům servisní služba 24 hod. denně, 365 dní v roce.

Poskytujeme předprodejní odborné poradenství a hledáme pro Vás vždy nejvýhodnější řešení jak v ceně, tak i samozřejmě v kvalitě.

Na dalších stránkách Vám představujeme celý náš sortiment a doufáme, že Vás jeho šíře a skladba zaujme a stanete se našimi stálými zákazníky.


za firmu PUMPA, a.s.
předseda představenstva
Pavel Sedlák
Identifikační údaje firmy: Pumpa, a.s., Stromovka 3, 637 00 Brno, IČO: 25518399, DIČ: CZ25518399, firma je zapsaná v obch.rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2555


Notářský zápis, kterým bylo rozhodnuto o změně podoby akcií

 


Fulltextové hledání

Jazyk 

Přihlášení uživatele

Přihlašovací jméno

Heslo

Čerpadla
Infolinka 800 100 763

Zeptejte se Odběr novinek e-mailem 


 


Topinfo CMS © 2004-2018 PUMPA, a.s.

:::: domácí vodárna :::: čerpadla :::: kalové čerpadlo ::::