Čerpadla

Čerpadla Pumpa - BLUE LINE

Čerpadla Pumpa - BLUE LINE

Nabídka čerpadel a domácích vodáren řady BLUE LINE.
AKCE PUMPA

AKCE PUMPA

Výběr čerpadel pro dům a zahradu. Nabízíme domácí vodárny, samonasávací povrchová čerpadla, kalová čerpadla, čerpadla do vrtu, ponorná čerpadla do studny, tlakové nádoby, řídící jednotky, zásobníky na vodu, sací hadice, zahradní hadice, plovákové spínače a spoustu dalších výrobků.
Čerpadla EASYPUMP

Čerpadla EASYPUMP

Moderní a inovativní čerpadla značky EASYPUMP pro domácnost a zahradu. Značka EASYPUMP je na českém trhu několik let. Za dobu si vybudovala renomé spolehlivé evropské značky vysoké kvality s vysokou přidanou hodnotou.
Čerpadla Calpeda

Čerpadla Calpeda

Firma CALPEDA vyrábí více než 1000 druhů vysoce kvalitních čerpadel pro nejrůznější oblasti: od domácího použití po průmyslové aplikace, od využití v obytném sektoru po zemědělství, od zavlažovacích systémů až po bazény a hydromasáže. www.calpeda.cz
Čerpadla Grundfos

Čerpadla Grundfos

Čerpadla pro odvodňování a zavodňování. Komplexní program čerpadel s elektronickou regulací pro otopné systémy s mokroběžným provedením rotoru.
Čerpadla Wilo

Čerpadla Wilo

Čerpací systémy teplé a studené vody, oběhová čerpadla s integrovanou regulací podle diferencionálního tlaku.
Čerpadla Ebara

Čerpadla Ebara

Sortiment firmy Ebara je široký. Nabízí čerpadla: samonasávací, odstředivá, periferální, horizontální a vertikální odstředivá, monobloková, ponorná čerpadla do vrtů 3" 4" 6" 8", kalová, odstředivá IN-LINE, čtyřrychlostní oběhová čerpadla, přečerpávací stanice a tlakové posilovací stanice.

V případě Vašeho požadavku nás prosím kontaktujte.

Čerpadla KSB

Čerpadla KSB

Čerpadla pro topné systémy, chlazení, dopravu TUV. Odstředivá čerpadla pro čerpání odpadních vod.
Čerpadla Sigma

Čerpadla Sigma

Samonasávací čerpadla určena pro čerpání vody do 90 °C bez mechanických nečistot, v provedení s motorem i samostatně. Samočinné domácí vodárny Darling určeny k zásobování rodinných domků, chat, menších hospodářských zařízení a podobných objektů vodou. Ponorná čerpadla do studní s kabelem.
Ponorná vřetenová čerpadla PCH

Ponorná vřetenová čerpadla PCH

Ponorná vřetenová čerpadla s otevřeným elektromotorem. Určená pro čerpání čisté vody z kopaných a vrtaných studní. Nabídka ze 4" a 5" čerpadel.
Čerpadla Marina

Čerpadla Marina

Čerpadla pro dům a zahradu. Jsou lehké konstrukce. Použití je na studenou čistou vodu pro zalévání zahrad, zásobování rekreačních objektů. Konstrukce plast nebo nerez.
Čerpadla Speroni

Čerpadla Speroni

Vícestupňová ponorná čerpadla pro 4" vrty (DN 100 mm). Vhodná pro domácí i průmyslové využití.www.speroni.cz
Čerpadla Zenit

Čerpadla Zenit

Ponorná kalová čerpadla ZENIT pro čerpání splašků, surové odpadní vody, vysoce abrazivních látek. Výhodou a předností všech čerpacích soustrojí je instalace, litinové provedení, malé rozměry a zajímavá cena.
Čerpadla HCP

Čerpadla HCP

Kompaktní kalová čerpadla v provedení s plovákem i bez plováku. Řada AL - určena pro mírně znečištěnou vodu, AS - ponorná čerpadla s chladícím pláštěm určena pro vodu s abrazivními částicemi. Celonerezová ponorná čerpadla vhodná pro čerpání odpadních vod, kalů a chemikálií.
Pumpa VN 3,5,9

Pumpa VN 3,5,9

Nerezová ponorná čerpadla pro 6" a větší studny. Nabízíme ve třech různých průtokových variantách. Konstrukce nabízí 6 velikostí motorů, jednofázové 230V a třífázové 380V. Tlak do 11barů a výkon od 1,5 do 16 m3/h. Použití: rozvod vody, zvyšování tlaku, závlahy, zahradnictví, postřikovače, odvodňování, fontány, rybníky atd.
Ruční pumpy

Ruční pumpy

Ruční pumpy, sací koše, náhradní díly k čerpadlům, pracovní válce, ražecí hroty. Ruční pumpy pro použití u rodinných domů a na zahradách. Zdrojem vody může být vrt či studna. Čerpadla snesou i mechanicky mírně znečištěnou vodu.
Čerpadla Liverani

Čerpadla Liverani

Čerpadla Liverani jsou určena pro přepravu viskózních kapalin, dokonce i s nerozpuštěnými látkami. Je možné je použít pro čerpání: vína a oleje, mléka a mléčných výrobků a potravin, kosmetiky a farmaceutických výrobků, v chemickém průmyslu, zemědělství apod. www.liverani.cz
 

 


Topinfo CMS © 2004-2017 PUMPA, a.s.

:::: domácí vodárna :::: čerpadla :::: kalové čerpadlo ::::